Esenyurt meydan günlük kiralık daire

Esenyurt meydanda günlük kiralık daire mi arıyorsunuz? Bu yazımız tam size göre.

Kaliteli lüks ve uygun fiyatlı residence dairelerimizde konaklamanın keyfini çıkarın. Dairelerimiz Esenyurt meydana oldukça yakındır. Kısa süreli ve uzun süreli konaklamalarınız için oldukça idealdir. Haftaiçi 80 tlden başlayan fiyatlar ile konaklayabilirsiniz. Uzun vadeli, haftalık, aylık ve yıllık kiralamalarda daha uygun fiyatlar teklif edilmektedir.  Daire içerisinde bir konaklama için gerekli olan tüm araç gereç ve ekipmanlar bulunmaktadır.

Dairelerimiz lüks residence daireleridir. Kapalı ve açık otopark hizmeti bulunmaktadır. 7/24 Resepsiyon ve güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Temizlik ve titizlik temel prensiplerimizdendir. Dairelerin temizliği her müşteri çıkışından sonra itina ile yapılmaktadır. Daire içerisinde tek kullanımlık buklet malzemeleri, temiz havlu terlik vb. bulunmaktadır.

Tesisimizde toplamda 1+1 ve 1+0 olmak üzere 50 adet daire bulunmaktadır. Dairelerimiz ultra lüks residence daireleridir. Merkezi sistem ısıtma-soğutma mevcuttur.  Ayriyeten dairelerimizde tv, internet, wifi bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler daire fiyatına dahildir. Bunlardan herhangi biri için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Esenyurt meydana yakın günlük kiralık daire arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Yol Tarifi: Esenyurt meydandan avcılar istikametine doğru gidildiğinde 500 mt. ileride Sefaş köprüsü (ışıklı köprü) bulunmaktadır. Sefaş köprüsünü geçtikten sonra sağdan üçüncü binadır. Esenyurt iski ve Esenyurt Vakıfbank şubesinin tam karşısındadır.

Not: Dairelerimizin fiyatları haftaiçi ve haftasonu olarak değişiklik gösterebilmektedir.  Ayrıca yılbaşı, sevgililer günü, bayramlar ve bazı fuar dönemlerinde fiyatlar artış gösterebilmektedir. En doğru fiyatı almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ek Bilgi: Günlük kiralık daireler son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bunun başlıca sebepleri arasında fiyat uygunluğu gelmektedir. Otellere kıyasla çok daha uygun fiyatlarda konaklama imkanı konaklama ihtiyacı duyan bireylerin yakından ilgisini çekmiştir. Günlük kiralık dairelerin diğer bir avantajı ise ev konforunda ve rahatlığında olmasıdır. Günlük kiralık daireler 70-80 m2 kullanım alanları ile daha fazla bir yaşam alanı sunuyor. Otel odaları 30-40 m2 alanlarda sıkıştırılmış durumdadır. Bir diğer sebep ise günlük kiralık dairelerin daha lüks bir konsept sunmasıdır. Dairesinden eşyasına kadar günlük kiralık daireler yerine göre daha lükstür.

 

Konu başlıkları : Esenyurt merkez günlük kiralık daire, Esenyurt meydan günlük kiralık daire,Esenyurt köyiçi günlük kiralık daire, Esenyurt merkeze yakın günlük kiralık daire, Esenyurt meydana yakın günlük kiralık daire, Esenyurt köyiçine yakın günlük kiralık daire, Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Benzer Gönderiler

1 Response

  1. süleyman dedi ki:

    Tebrik Ederim Çok Açıklayıcı Ve Aydınlatıcı bir içerik olmuş .Gerçekten Esenyurt günlük kiralık ev hizmeti verenlerin arasında en iyisi. Aslında otel desek yanlış olmaz çünkü otel konforunda hizmet veriyor. yani ev ortamı ama otel konforu :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir